פרופיל חברה

"יד ביד" היא מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום  השמת עובדים זרים לסיעוד  ביסוד פעילותנו עומד השירות המקצועי והבטחת  האיזון בין צרכיו הייחודיים של המטופל הסיעודי לבין זכויותיו של המטפל הזר.

"יד ביד" בעלת היתר תיווך בינלאומי מטעם מדינת ישראל ופועלת תוך הקפדה יתירה על הוראות הנוהל וחוקי העסקת עובדים זרים בסיעוד.

החברה משתייכת לעמותת "אחיעוז" – עמותה המאגדת ומייצגת את חברות ההשמה בענף הסיעוד מול רשויות המדינה, במסגרתה פועלת  מנכ"לית החברה  למען הצבת המטופל הסיעודי צרכיו וזכויותיו במרכז סדר היום הציבורי ולשינוי חקיקה המותאמת לתבנית ההעסקה הייחודית של עובד זר בסיעוד ולהקלת הנטל הכלכלי על המעסיק הסיעודי.

"יד ביד" פועלת במקצועיות ,ברגישות ובמסירות ומלווה את המטופל ובני משפחתו לכל אורך הדרך, החל מפגישת היכרות בבית המטופל עם עובדת סוציאלית על מנת להכירו ולעמוד על צרכיו , סיוע בהכנת והגשת הניירת הדרושה להעסקת עובד זר, השמת העובד בבית המטופל וקבלת מימון בתנאים הטובים ביותר. בכל מקרה של אי שביעות רצון מהעובד או להיפך אנו מחויבים להתערבות פעילה ואישית עד לפתרון הבעיה.

"יד ביד" מעניקה שירותים  לקשישים סיעודיים, נכים וילדים בעלי מוגבלויות, חברות סיעוד, משרד הביטחון והקרן לחסויים ונענים לפניות הצוות המקצועי בבתי החולים וקופות החולים בפרישה ארצית.

לשירותכם צוות מקצועי ומנוסה הכולל עובדות סוציאליות, נציגות שירות וצוות ניהול, אשר פועל במקצועיות ,ברגישות ובמסירות ומלווה את המטופל ובני משפחתו לכל אורך הדרך, ומחויב למעורבות  פעילה ואישית.