המפגש בין המטפל למטופל הוא לפני הכול מפגש בין שני אנשים. שני אנשים שונים אשר אמורים לחיות יחד.

מידת ההתאמה תלויה במידה רבה בכימיה האנושית ביניהם, במידת התמיכה והמעורבות של המשפחה ובתמיכת הקהילה החברתית של המטפל הזר בישראל.

אנו מבטיחים ללוות אתכם, ככל שיידרש, עד מציאת המטפל המתאים!

המפגש בין המטפל למטופל הוא לפני הכול מפגש בין שני אנשים. שני אנשים שונים אשר אמורים לחיות יחד.

בבחירת מטפל יש להפעיל מערכת שיקולים רחבה:

  • נתונים פיסיים: בראש ובראשונה עלינו להתייחס לצורך הטיפולי/סיעודי של המטופל ולהתאים מטפל בעל נתונים פיסיים מתאימים כגון גובה ,משקל ומין.
  • שפה ורקע תרבותי: באם המטופל סובל מדמנציה /אלצהיימר ללא קושי פיסי העדיפות הראשונה תהיה לשליטת העובד בשפת המטופל וליכולת ההכלה והסבלנות הנדרשת לטיפול . השפה והבישול המוכרים למטופל מעניקים לו ביטחון והמטפל לומד מהר מאד לספק גם את הטיפול הסיעודי הנדרש.
  • מטפלת אסרטיבית או דווקא להיפך? עלינו לבחון את סביבת המטופל ומידת המעורבות והתמיכה של בני המשפחה, משמע – בן/בת זוג המתגוררים בבית, משפחה מורחבת הגרה בקרבת מקום או להיפך. למטופל בודד שבני משפחתו מתגוררים רחוק תידרש מטפלת אשר מסוגלת לפעול באופן עצמאי, ללוות אותו ולסייע לו מחוץ לבית, לרבות קניות, תיאום ביקור רופא ועוד. למטופל שבני משפחתו קרובים או מתגוררים עמו תידרש מטפלת בעלת יחסי אנוש טובים אשר מעורבות בני המשפחה תתקבל כעזרה ותמיכה גם עבורה.
  • גיל ומצב משפחתי: נתונים לא פחות חשובים, הם גיל המטפל ומצבו המשפחתי אשר יכולים להעיד על מידת הנכונות והבשלות לעבודה כל כך מורכבת ותובענית.

 

השמה מקומית - מטפל הנמצא כבר בארץ השמה מחו"ל - הזמנת מטפל מחו"ל

תיתכן שליטה בשפה העברית

עברית בסיסית

אין במאגר מטפל מתאים

התאמה מיטבית לפרופיל שנקבע

דרישות שכר גבוהות

שכר ממוצע

מטפל מסרב לעבודה

נכונות לעבודה מורכבת / בפריפריה

זמינות מידית

המתנה להגעת המטפל - חודש עד חודש וחצי

ניסיון בעבודה

אין המלצות ממעסיק קודם